Naše nabídka pokojů

8


Plně vybavených apartmánů

DSCF6101

Apartmán 1.

Rodinný apartmán až pro 5 osob v přízemí. Disponuje hlavní místností s kuchyňským koutem a postelí pro 2 osoby a samostatnou ložnicí s manželskou postelí a přistýlkou. Součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem, stůl s židlemi a TV. Apartmán má také venkovní posezení.

DSCF5937

Apartmán 2.

Tento čtyřlůžkový apartmán se nachází v prvním podlaží budovy a má vlastní pavlač s venkovním posezením. V hlavní místnosti se nachází manželská postel, kuchyňský kout, pohovka a TV. V druhé místnosti jsou dvě samostatná lůžka a součástí apartmánu je také koupelna se sprchovým koutem a infra saunou, kterou lze využít za 300,- Kč/den.

2

Místností


4

Lůžek celkem


DSCF6215

Apartmán 3.

Apartmán až pro 4 osoby se nachází v přízemí budovy a má vlastní venkovní posezení. V apartmánu je manželská postel, 2 samostatná lůžka, stůl s židlemi, TV a kuchyňský kout. Součástí apartmánu je také koupelna se sprchovým koutem.

1

Místností


4

Lůžek celkem


DSCF6191

Apartmán 4.

Třílůžkový apartmán v přízemí s manželskou postelí a samostatným lůžkem. V apartmánu je kuchyňský kout, stůl s židlemi, TV a prostorná koupelna s vanou. Před apartmánem je venkovní posezení.

1

Místností


3

Lůžek celkem


Apartman5-03

Apartmán 5.

Tento apartmán s manželskou postelí a přistýlkou, do kterého je vstup po venkovním schodišti, NEMÁ posezení přímo před apartmánem, ale na zahradě jsou k dispozici jiná posezení. V apartmánu naleznete kuchyňský kout, stůl s židlemi, TV a koupelnu se sprchou.

Apartman6-03

Apartmán 6.

Dvoulůžkový apartmán s přístupem po venkovním schodišti a posezením na pavlači. Součástí apartmánu je kuchyňský kout, stůl s židlemi, TV, koupelna se sprchou a také infra sauna, kterou lze použít za 300,- Kč/den.

1

Místností


2

Lůžek celkem


Apartman 7 - 04

Apartmán 7.

Třílůžkový apartmán s přístupem po venkovním schodišti a posezením na pavlači nabízí manželskou postel, samostatné lůžko, stůl s židlemi, TV, kuchyňský kout a koupelnu se sprchou.

1

Místností


3

Lůžek celkem


Apartman 8 - 01

Apartmán 8.

Tento třílůžkový apartmán, do kterého je přístup po venkovním schodišti, NEMÁ posezení přímo před apartmánem, ale lze využít jiná posezení na zahradě. V apartmánu je manželská postel a samostatné lůžko, stůl s židlemi, TV, kuchyňský kout a koupelna se sprchou.

1

Místností


3

Lůžek celkem